• Wpisów: 1599
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 13:26
  • Licznik odwiedzin: 222 958 / 2570 dni
 
weronikalps
 
Nie pisałam długo,ale cóż,zawsze przed Świętami łapie mnie "przedświąteczne lenistwo" :D.Żeby to wynagrodzić wstawię wam "odnowione informacje" o Stelli,ponieważ przez ten czas trochę się zmieniła.Później będzie kolejna część mojego FF.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Stella Cloud - pegazka zamieszkująca Cloudsdale, kochająca przyrodę i sztukę.

*Osobowość*

Stella ma dość trudny charakter,przez co w niektórych sytuacjach niełatwo jest ją zrozumieć.Często wpada w złość,lecz nie daje tego po sobie znać.Żartownisia,trochę szalona,uwielbiająca dobrą muzykę.Jest wrażliwą i nawet leniwą klaczą,ale dla przyjaciół jest gotowa do wszelkich poświęceń.

*Wygląd*

Stella jest kucykiem o jasnoniebieskiej sierści,zielonej grzywie i ogonie spiętej w kilka kolorowych gumek.Jej oczy mają kolor żywej,ciemnej zieleni.W niezręcznych sytuacjach na jej policzkach pojawiają się różowe rumieńce.

stella sweet rumieńce.bmp


Lubi się przebierać,była kilka razy na Wielkiej Gali Grandgalopu.

steeeel.bmp


*Znaczek - historia*

Znaczek Stelli przedstawia pędzel "malujący" fioletową,skręconą linię.Zdobyła go na Konkursie Talentów,dzięki wsparciu przyjaciółek.Powiem wam w sekrecie,że niedługo "coś" w tym się zmieni.

znaczek Stelli.bmp.jpeg


*Umiejętności*

Malarstwo - To pokazuje jej znaczek.Stella ma do tego wielki talent (niestety nie można tego powiedzieć o mnie :c),kocha rysować,malować i ogółem mówiąc zawsze będzie to kochać,choćby nie wiem co by się stało.

Śpiew - Wychodzi to jej całkiem nieźle....chociaż przyznam,że woli śpiewać w samotności.

Jazda na deskorolce - Jest w tym świetna! Teraz musi uczyć Louis'a xD

Łyżwiarstwo - Cloud już od dziecka kocha jazdę na łyżwach.Zna już chyba wszystkie podstawowe sztuczki.
(A tak z innej beczki -wiecie,że ja dziś idę na lodowisko? Już trzeci raz w tą zimę :'D)

jazda.bmp


*Zwierzątko*

Pegazica obecnie nie ma zwierzątka.Kiedyś miała wiewiórkę Lucky'ego,ale zmieniłam plany.Może kiedyś coś wymyślę.To się jeszcze zobaczy.

*Rodzina*

Mama Agatha,tata Derek i brat Steve.Mają zmieniony wygląd,wkrótce ich znów zobaczycie. ^^

*Przyjaźń*

Cloudie to przyjacielska osoba.Nigdy nie zdradza przyjaciół,jest szczera,więc można jej zaufać.Ma dużo przyjaciół w tym: Nasari,Louis,Fredy,Nayla i Cold.Jej dawną przyjaciółką była Emily.

Nasari.png


(by Nasari)

ad9444650014cba7528f842d.png


(To narysowałyśmy razem)

*Szkoła*

Stella Cloud uczęszczała do przedszkola w Cloudsdale.Poznała tam Emily,Louis'a,a w podstawówce zaprzyjaźniła się z Nasari.Niestety,w tym okresie Stella znienawidziła Louis'a.Pogodziła się z nim dopiero pod koniec gimnazjum.Te gimnazjum i liceum,w którym się teraz uczy znajdują się niedaleko Ponyville.Uczy się nawet dobrze,jak na leniwego kucyka.

*Dzieciństwo*

Dzieciństwo zielonookiej upływało w miarę spokojnie.Wprawdzie zdarzały się "wpadki",ale zawsze udało jej się z tego wybrnąć.Jak to dziecko.

malutka.bmp


*Marzenia*

Jak dotąd jej największym marzeniem było dostanie się do Wielkiej Akademii Sztuki.Te marzenia legły niestety w gruzach.....

*Jak powstała Stella?*

Ekamat (ekamat.pinger.pl) urządziła kiedyś pewien konkurs.Polegał on na przerobieniu pewnego base.Zgłosiłam się i dzięki temu powstała moja OC'ka.Kiedy oddałam tą pracę na konkurs to wtedy nie miało to być moje OC,dlatego Stella miała na imię Caroline Just i jej znaczkiem była igła z nicią.Później stała się moim oficjalnym kucykiem,ze zmienionym znaczkiem i imieniem "Amy",lecz w końcu zmieniłam na "Stella" i tak zostało do dziś.

4fa1f1ef00038999517686ec.png


Czyli można powiedzieć,że Stella powstała dnia 23 kwietnia. :3

*Czy wiesz,że....*

- Stella kocha bransoletki i kokardy?
- Nazwisko także zawdzięczam Kasi (Ekamat)?
- Nienawidzi dręczenia zwierząt?


~~~~~~~~~~~~

To tyle.Mam nadzieję,że teraz już wiecie o niej trochę więcej. :)
~~Stella
PS.Zaraz idę na lodowiskooooo XDDD

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków