• Wpisów: 1599
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 13:26
  • Licznik odwiedzin: 223 870 / 2603 dni
 
weronikalps
 
               ~FANFIC CZ.2~
Niespodzianka :3
 

Wreszcie nadszedł poranek.W nocy ledwo co zmrużyłam oko,ponieważ ciągle myślałam o mojej kochanej mamusi...W końcu wstałam z łózka i poszłam do sypialni rodziców,ale...Nikogo tam nie było! Muszę przyznać,że się przestraszyłam  na maksa.Gdy po chwili wyruszyłam do kuchni, w  przed pokoju stal mój tata! Ale się ucieszyłam,że go widzę! Ale zaraz,zaraz...Czy on gdzieś idzie? Tato,co robisz? Gdzieś idziesz? - zapytałam ojca.Tak,idę na poszukiwania mamy - odpowiedział poważnym tonem tata.To mama jeszcze nie wróciła? - zapytałam ze strachem. -Przykro mi to mówić,ale niestety jeszcze jej nie ma.Ojciec odpowiadając na pytania miał w oczach łzy.Tato czy ty...płaczesz? - Nie ,tylko po prostu jakiś paproch mi wpadł do oka.Oczywiście wiedziałam,że tata tylko tak powiedział,bo przecież widać było,że płacze.Zrobiło mi się go żal...Nie widziałam co powiedzieć,aż zabrakło mi tchu w piersiach.A jak  myślałam o tym wszystkim, to w końcu sama zaczęłam płakać.A najgorszy był strach przed myślami o tacie.A jak nie wróci? Lub coś mu się stanie? Albo... - zadawałam sobie te pytania w myślach.Gdy tata wychodził powiedział,że wieczorem wróci,a przez ten czas zaopiekuje się mną ciocia Pixie.Gdyby nie mój smutek i myśli o rodzicach,to na pewno bym marudziła z powodu cioci,która zawsze zakłada mi różowe kokardki,robi  mi dziwne fryzury i zakłada różne spódniczki i sukieneczki.Raz mnie nawet nazwala " młodą damą",lecz  w tej chwili nie mogłam myśleć o tym wszystkim.Tata w końcu wyruszył,a gdy zamykał drzwi to jeszcze na wszelki wypadek zapytałam:A czy na pewno wrócisz? lecz niestety nie usłyszałam odpowiedzi.(...)
Kiedy sobie tak czekałam na ciocię,to przez okno zauważyłam panią,wyglądającą jak moja mama(ale to nie była ona) , którą ciągnęli gdzieś jacyś panowie,wyglądający jak z horroru.Na początku pomyślałam sobie,że to jest moja mama,ale to niestety nie była ona .Słyszałam też parę takich słów jak:Haha! lub: Już po tobie! lecz przez szybę było mało widać ,a szczególnie słychać.Z ciekawości koniecznie  musiałam otworzyć okno.Nagle....(....)
Znalazłam się na ziemi! Gdy popatrzyłam na swoje ciało,zobaczyłam maleńką ranę i .... i to najdziwniejsze! Przecież wypadam przez okno,a tu tylko maleńka rana!  Zdziwiłam się wielce,ale też ucieszyłam,że nic wielkiego mi się nie stało(...)
             
                         C.D.N.
I to tyle.Jeśli jest krótkie,to na prawdę  mi przykro :(
no to buziaczki !  
                     

:*:*:*

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków