Wpisy użytkownika RainbowxD z dnia 15 stycznia 2014

Liczba wpisów: 1

weronikalps
 
Minęło zaledwie kilka dni,a pegazica wyszła ze szpitala wracając do dawnego stylu życia.Tak jak dawniej czesała się w kitkę przewiązaną kilkoma gumkami, dokuczała bratu, pielęgnowała ogródek cioci Christy.Inaczej mówiąc wszystko było po staremu.Ale czy na pewno wszystko?
Nie, otóż zmieniła się pewna rzecz w jej życiu.Stella zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na świat.Sięgała po najczarniejsze scenariusze, coraz rzadziej spotykała się z przyjaciółmi.Była nie tą Stellą, którą przezywano "Gwiazdeczką" ze względu na jej błyskotliwość, o nie.Już nie spoglądała przez "różowe okulary". Według Nasari to było dość dziwne i niespotykane.Louis też miał podejrzenia, ale nie sądzę, żeby to aż tak bardzo go ciekawiło.
Pewnego pochmurnego popołudnia Cloudie przeglądała "Bloga Rivelle" .Był to blog nastolatki mieszkającej kiedyś poza granicami Equestrii, przeżywającej wiele niezapomnianych przygód, obecnie mieszka w Canterlocie i studiuje na wydziale literacko - artystycznym.Czytając wpisy natknęła się na jeden post, który ją naprawdę zainteresował.Opowiadał on o przygodzie Riv i jej przyjaciółki Dophne.
Po przeczytaniu tej niezwykle interesującej przygody Stella zadzwoniła do Lary.Zapewne zatelefonowała by do Nasari lub Louis'a, gdyby nie to, że się pokłócili.O co dokładnie poszło? Nie wiem.I tym lepiej.Nie warto się wtrącać w takie sprawy, bo później wynikają z tego same problemy...
- Stella, czy to ty kuzynko? - rzuciła na wstępie Lara.
- Tak, to ja.
- Stało się coś? Bo zazwyczaj do mnie dzwonisz, kiedy dzieje się coś strasznego....Co tym razem? - spytała jednorożka.
- Masz rację, ale tym razem to jest serio coś ważnego.Wpadnij na bloga Rivelle Lays i przeczytaj wpis z 16 marca! Jak przeczytasz, to ci powiem o co mi chodzi! Szybko! - powiedziała Cloud jednym tchem.
- Dobrze.
- Świetnie.Zadzwonię do ciebie za 20 minut.
- Ok - odpowiedziała Lara, po czym odłożyła komórkę i włączyła komputer.
Stella, tak jak obiecała po upływie 20 minut ponownie zadzwoniła do swojej kuzynki.
- I co, przeczytałaś? - zapytała.
- Tak.I nie mam bladego pojęcia, o co ci chodzi.Chociaż przyznam, że historia, w której Dophne zmienia znaczek jest bardzo ciekawa i wciągająca.Ciekawe, czy to jest możliwe.
- No właśnie, ZNACZEK! - wykrzyknęła niebieskoskóra klacz.
- Stella, co masz na myśli?
- No wiesz, skoro Panna Lewson czepia się mojego pędzla na boku, to może by tak.....

Do FF CZ.3.bmp


Jak myślicie, co zamierza zrobić Stella?

C.D.N.

By RainbowxD
~~~Papatki:*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (29) ›